Bezpečnostní služby

Profesionální bezpečnostní služby zahrnují služby, jako například fyzická ostraha, ochrana osob, ostraha majetku či ostraha objektu. Tato služby zajistí nejen bezpečnost vašeho objektu ale i jeho bezprostřední okolí. Pomůže ochránit nejen před nežádoucím vstupem, krádežemi, vandalismem, ale také zajistí ochranu zdraví vás a vašich blízkých. Ochrana osob a majetku najde své uplatnění nejen v soukromé sféře. Velice významná je také ostraha nákupních a zábavných center, komerčních budov, parkovišť, skladů, areálů a polyfunkčních objektů.

Ochrana osob a majetku

Ochrana osob a majetku je prováděna zejména v místech s koncentrací mnoha lidí. Jedná se zejména o administrativní budovy, obchodní a zábavní centra, parkoviště, výrobní závody a sklady. Služba, je prováděna pouze zkušenými, bedlivými strážnými, kteří jsou kompetentní a ke své práci důkladně proškolení. Díky tomu jsou schopni řešit různé situace a bezodkladně reagovat na nežádoucí události.

Bezpečnostní rizika jsou v každé lokalitě odlišná, proto je zapotřebí nic nepodcenit. Vytvořím pro vás optimální bezpečnostní opatření, která zabezpečí nejen váš majetek, ale také lidi uvnitř.

Fyzická ostraha

Fyzická ostraha zajistí ve vašem objektu nepřetržitou kontrolu. Proškolení zaměstnanci provádí pravidelné pochůzky, při kterých kontrolují pořádek jak uvnitř budovy, tak v jejím bezprostředním okolí. Při své pochůzce mají strážní za úkol projít přesně stanovené body kontroly – například garáž, parkoviště, vstupní prostory a další místa. Fyzická ostraha objektů může být podpořena také psovody se cvičenými psy. V takovémto prostředí se budou cítit bezpečně nejen Vaši zaměstnanci ale i klienti. Vy se tak můžete v klidu věnovat svému podnikání.

Další služby

Náhradní plnění
Pult centrální ochrany je účinný nástroj pro dálkovou elektronickou ostrahu zabezpečených prostor a objektů. Proškolení operátoři v dohledovém centru střeží váš majetek 24 hodin 7 dní v týdnu.
Úklidové služby
Svěřte se do rukou odborníků a vytvořte tak na svém pracovišti vizitku příjemného prostředí a čistoty. Napište mi, pomohu vám s výběrem toho nejlepšího.
Facility Management
Facility management neboli správa a údržba budov je moderní služba, která zajišťuje bezproblémový chod veškerých podpůrných činností.

    Kontaktujte mě