Facility management

Facility management neboli správa a údržba budov je moderní služba, která zajišťuje bezproblémový chod veškerých podpůrných činností, které nesouvisí s hlavní činností vašeho podnikání.  Hlavním cílem facility managementu je zajistit úplný servis správy a údržby budov a optimalizaci nákladů s ním spojených. Zajistí například technický provoz objektu, recepci a ostrahu. Využít však můžete i ekonomickou a administrativní správu. Tato služby je vhodná zejména pro administrativní budovy, hotely, obchodní centra, budovy státní správy, logistická centra, obytné domy, garáže výrobní haly a další prostory. Veškeré služby facility managementu jsou prováděny dle vašich požadavků a potřeb s maximální pečlivostí a zodpovědností.

Služby Facility managementu:

Technická správa – veškeré služby související s bezporuchovým chodem technického zařízení budov. Mezi služby technické správy patří například: údržba a správa technických zařízení, pozáruční servisy, opravy, revize, technické prohlídky, kontrola, havarijní služby a vedení technické dokumentace všech zařízení.

Administrativní správa – zajišťuje služby spojené s administrativním provozem budovy, jedná se například o zpracování nájemních smluv, evidenci nájemníků, odpadové hospodářství, zastupování klienta, účetnictví, školení BOZP + PO a pravidelný reporting.

Infrastrukturní služby – tato služby zahrnuje provozní a doplňkové služby – ostrahu a recepci, PCO, úklid, skladové hospodářství a údržbu zeleně.

Další služby

Náhradní plnění
Pult centrální ochrany je účinný nástroj pro dálkovou elektronickou ostrahu zabezpečených prostor a objektů. Proškolení operátoři v dohledovém centru střeží váš majetek 24 hodin 7 dní v týdnu.
Bezpečnostní služby
Profesionální bezpečnostní služby zahrnují služby, jako například fyzická ostraha, ochrana osob, ostraha majetku, zabezpečení akcí či ostraha objektu.
Úklidové služby
Svěřte se do rukou odborníků a vytvořte tak na svém pracovišti vizitku příjemného prostředí a čistoty. Napište mi, pomohu vám s výběrem toho nejlepšího.

    Kontaktujte mě